Tóth Ernő (1949- ): A nagy buborék. Vegyes technika, papír, jelzett. Ü... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/38/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Zeitgenossische-Gemalde-und-Grafiken~15751/Toth-Erno-1949-A-nagy-buborek-Vegyes-technika-papir-jelzett-Uvegezett-kisse-serult~II2574759
2574759
10106
38
70000
Contemporary paintongs and graphics
Beschreibung: Tóth Ernő (1949- ): A nagy buborék. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm
: tm