10092.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
48 000 HUF
11
ifj. Benedek Jenő (1939 - 2019): Kék öböl. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív üvegezett, kopott fakeretben, 40x60 cm