Székely Pierre (1923-2001): Seggre esett bohóc. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott (66/100). Az 1982-ben megjelent Kőcirkusz mappából. Lapméret: 70×50 cm / Pierre Szekely (1923-2001): Clown. Lithography, paper, signed and numbered (66/100). From the album Cirque de Pierre, published in 1982. Sheet size: 70x50 cm
Vilhelm (Wilhelm) Károly (1943-2011): Kardvirágok. Olaj, farost. Jelezve balra fent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat cimkéivel. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 80x60 cm / oil on fibre board, signed, framed
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Vidám jelkép, 1996-2010. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 7/30, 78×59 cm. Lap alján egészen apró szakadással. / screenprint on paper, signed, numbered: 7/30, with very small tear at the bottom of the sheet
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Próbanyomat próba jelzéssel. 28x31 cm. Üvegezett fém keretben. / etching on paper, signed, framed
Kass János tizenöt rézkarca az Ember tragédiájához. (Előszó: Juhász Ferenc.) Bp., 1967, Magyar Helikon. (Kner ny., Pénzjegy ny.) 10 lev., 15 t. (rézkarcok), 15 lev. (feliratos hártyapapírok a táblákhoz). 525-ből a 184. géppel számozott példány, Kass János (1927-2010) és Juhász (1928-2015) Ferenc által aláírt. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón a címfelirat kopott, kijáró lapokkal, a táblák nagy részén (kb. 8-9) a rézkarcok egy sarkuknál kissé elváltak/elváltak a táblától, de a mappa hiánytalan és a rézkarcok maguk érintetlenek.
Kondor Béla (1931-1972): Kiűzetés. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Oeuvre katalógus szám: 1956/88. 17x20 cm. Proveniencia: Kaufman Ágota, Kondor Béla első feleségének hagyatékából. Üvegezett fa keretben.