19013.
38. Gelaufene Gross-Auktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
130 000 HUF
344,83 EUR, 371,43 USD
Ezüst (Ag) neorokokó kínáló, rajta formába fújt, savmaratott, rózsaszínre és halvány zöldes-sárgára színezett, fodros szélű üveg tál, jelzett, korának megfelelő állapotban, antik bécsi fémjel, nettó:250g, m:25cm