12066. 38. Gelaufene Gross-Auktion Militaria
50 000 HUF
0 HUF
XIX. sz. Balkáni jatagán, réz-fa-fém markolattal, díszes pengével, kopott, jelzés nélkül, kopott, pengehossz: 45,5 cm, teljes hossz: 60 cm