Berán Lajos (1882-1943) 1910. "Pusztaszentpéteri Dr. Herczel Manó Egyet. Tanárnak orvosi működése társadalmi elismeréséül - Hálás tisztelői" kétoldalas bronz plakett (74x100mm) T:2,2- patina, kis ph Hungary 1910. For professor Dr. Manó Herczel in social recognition of his medical work - From his grateful admirers" two-sided bronze plaque. Sign.:Lajos Berán (1882-1943) (74x100mm) C:XF,VF patina, sm...
Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Dr. Dalmady Zoltán emlékére az Országos Balneológiai Egyesület" egyoldalas bronz emlékérem (61mm) T:1- kis patina, kis ph / Hungary 1934. "In memory of Dr. Zoltán Dalmady, from the National Balneological Association" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Berán (1882-1943)(61mm) C:AU small patina, small edge error
Búza Barna (1910-2010) ~1965. "Semmelweis Ignác Fülöp 1818-1865 - Magyar Nőorvos Társaság" kétoldalas bronz plakett (94mm) T:1- kis ph / Hungary ~1965. Fülöp Ignác Semmelweis 1818-1865 - Hungarian Society of Gynecologists" two-sided bronze plaque. Sign.:Barna Búza (1910-2010) (94mm) C:AU small edge error
Csillag István (1881-1968) 1909. "Professor Dr. Goldzieher Vilmos" egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:2 patina, ph, kis ü. / Hungary 1909. "Professor Dr. Guilelmus Goldzieher" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:István Csillag (1881-1968) (55mm) C:XF patina, edge error, small ding HP.: 1632.
Csillag István (1881-1968) 1929. "Dr. Báró Korányi Frigyes" egyoldalas bronz plakett (70x57mm) T:2 patina, kis karc / Hungary 1929. "Dr. Baron Frigyes Korányi" one-sided bronze plaque. Sign.:István Csillag (1881-1968) (70x57mm) C:XF patina, small scratch HP.: 1777.