Széll László: Mezgazdasági chemiai technologia. I. A mezőgazdasági chemiai ipari erjedéstan alapvonalai. Debrecen, 1931., Vörösváry László, 2+78 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Széll László: Mezgazdasági chemiai technologia. IV. Sörgyártás. Debrecen, 1931., Vörösváry László, 44 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval és pár foltos lappal.
Benke László-Gribek Lajos: A magyarok asztala. Gasztro Kódex. Szigetszentmiklós, 2005., Gasztro Kódex Bt., 754+6 p. Kiadói rendkívül szépen díszített egészbőr-kötés, Zajácz Tamás-kötés, szép állapotban. 'Ez a könyv a Parlament Vadász-termében elhelyzetett azonos című és tartalmú, egy példányban készült nagyméretű kódex kicsinyített változata. Számozott (0637./3000), a szerzők, Benke László (1948...
(Garai Ferencné) Teréz néni: Alföldi magyar szakácskönyv és házi cukrászat A Szegedi Polgári Konyha főzőkönyve. Budapest, [1941]. Lingua Kiadó és Könyvkereskedelmi Rt. 128p. Kiadói papírkötésben
A "Borászati Lapok" zsebnaptára az 1901. évre. Szerk.: Drucker Jenő. Kiadja a "Borászati Lapok" kiadóhivatala. Második évfolyam. Bp., 1901, "Pátria", 2 sztl. lev.+ 296+2 p. + 12 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötés, névbejegyzéssel, két lapon ceruzás jegyzettel, a kötés kissé sérült, az utolsó pár lap a kötésnél szakadt, a könyv végén a reklámok előtt (12 sztl. lev.) előtt pár lap hiányzik.