Szűcs Jenő: Városok és kézművesség a XV. századi Magyarországon. MTA Történettudományi Intézete. Bp., 1955., Művelt Nép, 339 p. +1 t. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Megjelent 800 példányban. Ritka!