Kohn Sámuel: A szombatosok. Történetük, dogmatikájuk és irodalmuk. Különös tekintettel Péchi Simon főkanczellár életére és munkáira. Bp., 1889., Athenaeum, XVI+377 p. Korabeli szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé laza kötéssel, a címlapon, a szennylapokon és néhány lap szélén kis szakadásokkal.
Gilányi Mór: Ukrajnai legendák. Dr. Patai József előszavával. Zsidó Renaissance Könyvtár 8. sz. Nagyvárad, 1918., Sonnenfeld Adolf, 32 p. Kiadói papírkötés, javított borítóval.