10138.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
22 000 HUF
Gádor Emil (1911-1998): 1956. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 12x12,5 cm / pencil on paper, signed, with autograph description on the reverse, framed