10144.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
106,10 EUR, 114,29 USD
Mráz János (1950-): Metamorfózis I. Monotípia, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív üvegezett fakeretben. 43,5×38 cm