10177.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
46 000 HUF
Mustó János (1934-2012): Tavasz. Olaj, farost. jelezve jobbra lent (karcolt szignó). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Kissé sérült fakeretben. 83x70 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed