10143.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
60 000 HUF
159,15 EUR, 171,43 USD
Prohászka Antal (1935-): Történelem IV., 1979. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán címkén autográf felirattal. Fakeretben, 70×50 cm.