10178.
39. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
Tamás Ervin (1922-1996): Akt virággal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60×80 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed