11119. 39. Gelaufene Gross-Auktion Kunst, Antikvitäten
10 000 HUF
0 HUF
Lakkozott fa tálka. XIX. sz. India. Üveggyöngyökkel, kézzel festett, laparonyozott, kopott, repedésekkel. d: 26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert