Felszeghy Ferenc, Rátvay Imre, Petrichevich György, Dr. Ambrózy György (Szerkesztőbizottsági tagok) : A rendjelek és kitüntetések történelmünkben. Társadalmi Könyv- és Lapkiadó Vállalat, Budapest,1943-1944. Kiadói félvászon kötésben, használt állapotban. A borító viseltes, pár lapélen folt. / Ed.: Ferenc Felszeghy, Imre Rátvay, György Petrichevich, Dr. György Ambrózy: Orders and Decorations in Ou...
Horváth Endre festőművész és grafikus (1896-1954) Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest, 2000. Sorszámozott díszkiadás, "32"-es sorszámmal, rézkarc melléklettel: "Horváth Endre: Újévi Üdvözlőlap", eredeti papírcsomagolásba "PÉNZJEGYNYOMDA RT - BUDAPEST" ragasztószalaggal (a ragasztó nagyrészt már elengedett)
Vagyóczky Károly del. et sc. Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest. A könyv a Pénzjegynyomda Rt. szakembereinek munkája, kereskedelmi forgalomba nem került. Dedikált, újszerű állapotban. / Hungary Vagyóczky Károly del. et sc. Magyar Pénzjegynyomda Rt., Budapest. The Book was written by the employees of the Pénzjegynyomda Rt., non-commercial issue. Dedicated by Vagyóczky. In near mint condition.
"Catalogo della mostra ella medaglia moderna Ungherese e delle incisioni di Budapest" az 1940-ben,a milánói Castello Sforzesco-ban megrendezett "Budapesti metszet és éremkiállítás" olasz nyelvű kiállítás katalógusa. Milánó, 1940. Használt, jó állapotban, a borítón kisebb foltok, pár lapon szövegkiemelős vonás / "Catalogo della mostra ella medaglia moderna Ungherese e delle incisioni di Budapest"....
Carlos Castán - Carlos Fuster: La Moneda Imperial Romana - Julio César 100 a.C. - Rómulo Augusto 476 d. C. (A Római Birodalom érméi - Julius Caesartól Kr.e. 100 - Romulus Augustusig Kr. u. 476). 2. kiadás, Madrid, 1996. Használt, de nagyon jó állapotú spanyol nyelvű kötet, a külső papír védőborítón szakadások. / Carlos Castán - Carlos Fuster: La Moneda Imperial Romana - Julio César 100 a.C. - Róm...
John S. Davenport: European Crowns 1484-1600. Második, javított és bővített kiadás. Numismatischer Verlag, Frankfurt, 1985. Újszerű állapotban, a keménykötéses borítón pár kis benyomódás / John S. Davenport: European Crowns 1484-1600. 2nd, revised and enlarged edition. Numismatischer Verlag, Frankfurt, 1985. In mint condition, a few small dents on the hardcover.
John S. Davenport: European Crowns 1600-1700. Hewitt Printing Corp., Galesburg, 1974. Használt, de jó állapotú könyv, a keménykötéses borító több helyen kopott, benyomódott / John S. Davenport: European Crowns 1600-1700. Hewitt Printing Corp., Galesburg, 1974. Used book, but in good condition, the hardcover is worn and dented in several places.
John S. Davenport: German Talers 1500-1600. Numismatischer Verlag, Frankfurt, 1979. Használt, de nagyon szép állapotú könyv, a keménykötéses borító egyik sarka kissé benyomódott, pár lapszélen apró pötty / John S. Davenport: German Talers 1500-1600. Numismatischer Verlag, Frankfurt, 1979. Used book, but in very good condition, one corner of the hardcover is slightly dented, a few small dots on th...
John S. Davenport: German Secular Talers 1600-1700. Numismatischer Verlag, Frankfurt, 1976. Újszerű állapotú könyv, a keményfedeles borítón pár apró karc, egy tollvonás. / John S. Davenport: German Secular Talers 1600-1700. Numismatischer Verlag, Frankfurt, 1976. In mint condition, a few small scratches and a red pen stroke on the hardcover.
David R. Sear: Roman Coins and their values I-III. London, 2000-2005. Újszerű állapotban, a külső védőborítókon kisebb gyűrődések, az egyiken kis szakadás / David R. Sear: Roman Coins and their values I-III. London, 2000-2005. In mint condition, minor creases on the outer protective paper cover, a small tear on one