Keramiken Zahl der Lose: 37
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2715638
11012
39
Ceramics
Komlós testvérek Budapest: Tacskó. Mázas kerámia jelzett, hibátlan. m: 10 cm 2715640
11013
39
28000
Ceramics
Komlós testvérek Budapest: Szerelmesek. Mázas kerámia jelzett, hibátlan. m: 38 cm
2733343
11014
39
30000
Ceramics
Magyar Iparművészeti, retró kerámia váza, királykék és grafittos mázakkal festett, jelzés nélkül, hibátlan m: 57 cm 2731920
11015
39
Ceramics
Kornfeld János: Ikebana, samottos mázas kerámia, jelzett, hibátlan, h: 39 cm 2717017
11016
39
48000
Ceramics
Benkő Ilona (1937-): Plasztika. Samott kerámia, jelzett,, hibátlan, m: 15,5 cm. 2725693
11017
39
30000
Ceramics
Papp János István (1934-2004): Anya gyermekével. Mázas kerámia, falplasztika, jelzett, minimális mázlepattanás a jobb alsó sarokban, 22x18x6,5 cm
2714886
11018
39
Ceramics
Majoros János: Retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, m: 35 cm 2723741
11019
39
15000
Ceramics
Goebel/Hummel falikép, kislány méhecskével, kézzel festett kerámia, jelzett, minimális kopásokkal, d: 14,5 cm
2602822
11020
39
36000
Ceramics
2726258
11021
39
22000
Ceramics
Bod Éva (1924-2004): Váza, kerámia, jelzett, hibátlan, m: 36 cm 2715583
11022
39
26000
Ceramics
HE / HÉ ? jelzéssel: Gyermek kórus. Színes mázakkal festett samottos kerámia. Fakeretben. Korának megfelelő állapotban. 18,5x38,5 cm
2707820
11023
39
36000
Ceramics
Janáky Viktor (1933-1999): mázas kerámia, retro, falidísztál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 27x21cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF