Csavlek Etelka (1947-): Juhász. Festett, mázas kerámia, jelzett, apró... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/39/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~15969/Csavlek-Etelka-1947-Juhasz-Festett-mazas-keramia-jelzett-apro-lepattanasokkal-m-42-cm~II2730151
2730151
11024
39
40000
Ceramics
Beschreibung: Csavlek Etelka (1947-): Juhász. Festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal. m: 42 cm
: nagy_andras