1971 Bikaviadal plakátja. José Cros Estrems jelzett munkája. Nagy méretű, vászonra kasírozva gyűrődésekkel 110x220 cm / Large bull fight poster on canvas by José Cros Estrems. with cresaes 110x220 cm