1900 Bazin, Bösing, Bözing, Pezinok; Fő tér, Vasfürdő, templom / Eisenbad / main square, church, spa. Schwidernoch Károly Art Nouveau, floral, litho (szakadások / tears)
1898 (Vorläufer) Bazin, Bösing, Bözing, Pezinok; Vasfürdő, Fő tér, Magyar utca / Eisenbad, Hauptplatz / spa, main square, street. M. Freistadt Art Nouveau, floral (Rb)
Beckó, Beczkó, Beckov; Vágvölgy, Vár, Kohn Mór, Schwarz Vilmos üzlete, Népiskola. Brück Gyula felvétele és kiadása / Povazie, Hrad / castle, shops, school
Bélabánya, Banská Belá (Selmecbánya, Schemnitz, Banská Stiavnica); Oldinger római katolikus leány iskola, utca, templom, autó, Jozef Laube üzlete és saját kiadása / girl school, streets, church, automobile, shop