Slowakei Zahl der Lose: 517
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2860835
41749
40
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
1912 Felsőzúgó-fürdő, Ruzsbachfürdő, Bad Ober Rauschenbach, Kúpele Vysné Ruzbachy; Tátra, Teresia nyaraló. Feitzinger Ede 1905. Aut. N. 933. / Villa Theresia (kopott sarok / worn corner) 2875692
41750
40
Slovakia
Ansichtskarten
T2
1899 (Vorläufer) Fenyőháza, Lubochna; Vág folyó, Felső zsilip, Vasúti út, Liptói népviselet. Wlaslowitzch G. No. 126. / Vah river, upper dam, street, folklore from Lptov. Art Nouveau, floral, litho 2871508
41751
40
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
Fenyőháza, Lubochna; nyaralók. Szecessziós erdős litho keret / villas. Art Nouveau, forest litho (EK)
2739329
41752
40
3200
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
Fenyőháza, Lubochna; Hotel Bratislava, Kúpele / fürdő és szálloda / spa and hotel
2857547
41753
40
7500
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
1910 Fenyőháza, Lubochna; nyaralók / villas (kopott sarok / worn corners)
2877703
41754
40
Slovakia
Ansichtskarten
T1
Fülek, Filakovo; Ez a magyarok földje! vár, irredenta művészlap címerrel. Fébé-nyomda / castle, Hungarian irredenta art postcard with coat of arms s: Biczó András 2871365
41755
40
5500
Slovakia
Ansichtskarten
T1
Fülek, Filakovo; várrom, hajdani vár 1500-1650: város, várnak belső és külső része. Krämer J. kiadása / Filakovsky hrad / castle ruins, anno 1500-1650
2871340
41756
40
5500
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
1910 Fülek, Filakovo; látkép a várrommal. W.L. Bp. 5965. / Filakovsky hrad / general view with castle ruins (EK)
2880893
41757
40
Slovakia
Ansichtskarten
T4
Fülek, Filakovo; vasútállomás / railway station / Nádrazi + "MAGYAR KIR. POSTA 132" (fa)
2871338
41758
40
5500
Slovakia
Ansichtskarten
T1
Gács, Halic; vár. Redlinger Ignác tulajdona / castle / hrad 2721934
41759
40
Slovakia
Ansichtskarten
T3
1913 Galánta, Új utca, zsinagóga. Adamkó Béla kiadása 612. / street view, synagogue (felületi sérülés / surface damage) 2871510
41760
40
3400
Slovakia
Ansichtskarten
T2/3
1935 Galánta, vasútállomás. Vasúti levelezőlapárusítás 321. / railway station (EK) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF