Slowakei

Zahl der Lose: 517

1912 Felsőzúgó-fürdő, Ruzsbachfürdő, Bad Ober Rauschenbach, Kúpele Vysné Ruzbachy; Tátra, Teresia nyaraló. Feitzinger Ede 1905. Aut. N. 933. / Villa Theresia (kopott sarok / worn corner)
41749.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF
1899 (Vorläufer) Fenyőháza, Lubochna; Vág folyó, Felső zsilip, Vasúti út, Liptói népviselet. Wlaslowitzch G. No. 126. / Vah river, upper dam, street, folklore from Lptov. Art Nouveau, floral, litho
41750.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Fenyőháza, Lubochna; nyaralók. Szecessziós erdős litho keret / villas. Art Nouveau, forest litho (EK)
41751.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF
Fenyőháza, Lubochna; Hotel Bratislava, Kúpele / fürdő és szálloda / spa and hotel
41752.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
1910 Fenyőháza, Lubochna; nyaralók / villas (kopott sarok / worn corners)
41753.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
Fülek, Filakovo; Ez a magyarok földje! vár, irredenta művészlap címerrel. Fébé-nyomda / castle, Hungarian irredenta art postcard with coat of arms s: Biczó András
41754.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
3 000 HUF
Fülek, Filakovo; várrom, hajdani vár 1500-1650: város, várnak belső és külső része. Krämer J. kiadása / Filakovsky hrad / castle ruins, anno 1500-1650
41755.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
1910 Fülek, Filakovo; látkép a várrommal. W.L. Bp. 5965. / Filakovsky hrad / general view with castle ruins (EK)
41756.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Fülek, Filakovo; vasútállomás / railway station / Nádrazi + MAGYAR KIR. POSTA 132 (fa)
41757.
Materialzeichen T4

Fülek, Filakovo; vasútállomás / railway station / Nádrazi + "MAGYAR KIR. POSTA 132" (fa)

Rufpreis:
3 000 HUF
Gács, Halic; vár. Redlinger Ignác tulajdona / castle / hrad
41758.
Materialzeichen T1

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
1913 Galánta, Új utca, zsinagóga. Adamkó Béla kiadása 612. / street view, synagogue (felületi sérülés / surface damage)
41759.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1935 Galánta, vasútállomás. Vasúti levelezőlapárusítás 321. / railway station (EK)
41760.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF