15445.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Márai Sándor: A zendülők. (Az uj magyar regény). Bp., 1930, Pantheon, 348+(3) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapszélekkel.