Jef Van de Wiele: Joden zijn ook Menschen! Brüsszel, 1942, Uitgeverij "Steenlandt". Flamand nyelven. 32 p. + 8 t. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült és elvált borítóval, lyukasztott borító és könyvtest, tulajdonosi bélyegzőkkel. Rendkívül ritka antiszemita kiadvány a II. világháború idejéből! / Flamish languague, in paper binding, damaged cover, with two holes on the cove...
Kovács Alajos: A zsidóság térfoglalása Magyarországon. Bp., 1922, szerzői kiadás (ifj. Keller Ernő-ny.), 77 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel, apró foltokkal.
Dr. Gladius: A tiszaeszlári ügy ismeretlen hullája. Orvosi szakvélemény a közzétett bonczlelet alapján. Bp., 1882., Zilahy Sámuel,(Weiszmann Testvérek-ny.), 38 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kijáró lapokkal, egy-két ceruzás bejelöléssel.
Réti László: Dallal és lapáttal. (Riportregény a száznégyperegy csonka századról.) DEDIKÁLT! Pécs, 1944., "Kultúra", 315 p. Kiadói kissé foltos papírkötésben.