Szentkereszthegyi Kratochvil Károly: A Székely Hadosztály 1918-19 évi bolsevistaellenes és ellenforradalmi harcai a székely dicsőségért, Erdélyért, Magyarország területi épségéért és Európáért I. Okmányok alapján írta: - - ny. m. kir. altábornagy, a Székely Hadosztály és Erdély 1918-19 évben volt katonai parancsnoka. DEDIKÁLT! (Bp., 1938), Székely Hadosztály Egyesület, 134 p. (Unicus, több kötete ...
A világháború képes krónikája. I-IX. köt. Bp., 1914-1916, Révai. Számos fekete-fehér fotóval, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Brassey, T.A. (szerk.): The Naval Annual 1899. Portsmouth, 1899, J. Griffin and Co. Angol nyelven. 480 p + 6 kihatjható melléklet (térkép) + 89 t. (plate) + 4 t. (római számozással) Fekete-fehér képekkel, ábrákkal és térképekkel gazdagon, többek közt az osztrák-magyar haditengerészet hajóinak ábráival illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, kopott borítóval, ...