Great Exhibition of the Works of Industry of all Nations, 1851. Official Descriptive and Illustrated Catalogue. By Authority of the Royal Commission. 1-3. Teljes! London, 1851. Spicer Brothers, Wholesale Stationers; W. Clowes and Sons, Printers, Aranyozott, a földrészek allegórikus képét ábrázoló vaknyomott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, megkímélt állapotban. Az 1851-es Nagy Kiáll...
1937 Fernsehen und Tonfilm. Jahr 1934. Heft 1-12. Berlin, Weidmannsche Verlagsbuchhandlung, 100 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, ceruzás bejelölésekkel. Nemes Tihamér (1895-1960) feltaláló, gépész- és villamosmérnök, a műszaki tudományok doktora, a kibernetika egyik hazai úttörőjének magánkönyvtári bélyegzésével.
Les Manufactures Blin & Blin 1822-1922. Elbeuf, 1922, Le Goupy. VI + 361 p. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben, sérült zsírpapír védőborítóval, megerősített kötéssel, két oldalon lapszéli foltokkal, máskülönben jó állapotban. Blin & Blin francia vállalatot és gyárat bemutató, fotókkal gazdagon illusztrált könyv. Ritka! / In French languague, rare book presenting a company and factory ...