10069.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
28 000 HUF
9
Turi-Jobbágy Miklós (1882-?): Budapesti panoráma a Tabánnal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25,5×36,5 cm / watercolour on paper, signed, framed