Váli Dezső (1942-): Üres műterem (Műterem, minden rendben van), 2017. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjével, feliratával és A/2017/58 opuszszámmal. Reprodukálva a festő honlapján: https://deske.hu/festmenyek#!. Fakeretben. 60x60 cm / oil on fibre board, signed lower right, with the artist's label and opus no. A/2017/58 on the reverse, reproduced on the artist's homepage...
Kopasz Tamás (1958-): "Kéznélkülálltottazágymellett". Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm / Tamás Kopasz (1958-): "Kéznélkülálltottazágymellett". Mixed technique on paper, signed lower right, framed, 42x29,5 cm. Reproduced on the homepage of the artist: http://...
Bukta Imre (1952-): Mezőgazdasági gép háziasítása, 1979. Szitanyomat, papír, jelzett. Hátoldalán címmel és évszámmal feliratozott. 39×51 cm. Lapszéli kisebb szakadással. Az árverésünkön szereplő szitanyomatnak létezik egy fekete-fehér, a színekben és az alaknál eltérést mutató számozott változata is. Gyűjtői ritkaság, korai munka az életműből! / Screenprint on paper, signed. 39×50 cm. With small t...
Fehér László (1953-): Táj III., 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással. 56x77 cm. / László Fehér (1953-): Landscape III., 2020. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. V./X., 56x77 cm.
DrMáriás (Máriás Béla, 1966-): Az utolsó vacsora a járvány idején Leonardo műtermében, 2021. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (2/4). Vincze Mill és Dr. Máriás szárazbélyegzőivel. 19×37 cm / Computer print on paper, signed, numbered (2/4).
Hajas Tibor (1946-1980): Jód "B", 1980. Ofszet, papír, jelzett, számozott (25/25). Lapméret: 30×42 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Tibor Hajas (1946-1980): Jód "B", 1980. Offset on paper, signed, numbered (25/25). Sheet size: 30×42 cm. Very rare collector's item, printed shortly before the artist's death!
Szujó Zoltán (1944-1986): Egy este barátaimmal (M. Bulgakov), 1981. Tus, papír. Jelzett, paszpartuban, lapméret: 21x29,5 cm / ink on paper, signed, in passepartout
Rékassy Csaba (1937-1989): Este a Duna partján (Petőfi), 1973. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 19,5x29,5 cm / etching on paper, signed, in passepartout