10206.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
397,88 EUR, 428,57 USD
Balla Attila (1959-): Gesztusok (Cím nélkül), 1996. Olaj, homok, merített papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 69x49 cm / oil and sand on paper, signed, framed