10138.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
Bikácsi Daniela (1943- ): Nyári éjszaka (Széchenyi templom). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60×90 cm / oil on canvas, signed, framed.