10140.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
Gráber Margit (1896-1993): Csendélet zöld vázával. Olaj, vászon, jelezve balra fent. 80×70 cm. / oil on canvas, signed upper left