10139.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
Kunt Ernő (1920-1994): Csendélet török kávétartóval, 1993. Olaj, farost. Jelezve jobbra fent. Fakeretben. 64x50 cm / Ernő Kunt (1920-1994): Still life, 1993. Oil on wood fibre, signed. Framed. 64x50 cm.