10141.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
65 000 HUF
175,68 EUR, 191,18 USD
Sajdik Ferenc (1930-): Falfúró (Reader's Digest illusztráció). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 14x22 cm. Üvegezett fakeretben. / mixed technique on paper, signed, framed