19014.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
95 000 HUF
Ezüst (Ag) Magyar Art Deco teáskanna és cukortartó, jelzett: Pest 1930 körül, GM mesterjel, feketére pácolt fa szerelékekkel, kopott, m: 13-21 cm, bruttó: 986 g