19027.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
70 000 HUF
Ezüst (Ag) tál, jelzett: német, 1880-1900 körül, mester: Wilhelm Weinranck Hanau. Kopásokkal, d: 35,5 cm, nettó: 700 g