11985.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Foto
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
cca 1863/64 Családi portré, Rupprecht Mihály (Sopron) fotója, hidegpecséttel jelzett, paszpartuban (sérült), 18×22 cm