Antik gyertyatartópár, tűziaranyozott bronz, márvány, sérült, m: 34 cm https://www.darabanth.com/de/grossauktion/40/kategorien~Kunst-Skulpturen-Historische-Dokumenten/Kunst-Antikvitaten~16464/Antik-gyertyatartopar-tuziaranyozott-bronz-marvany-serult-m-34-cm~II2824215
2824215
11142
40
40000
Art, antiquities
Beschreibung: Antik gyertyatartópár, tűziaranyozott bronz, márvány, sérült, m: 34 cm
: tg