1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesü... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/40/kategorien~Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~16449/1912-Budapest-Szekesfovaros-Kozlekedesi-Reszvenytarsasag-Sportegyesulete-a-sport-teren-~II2874135
2874135
30177
40
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: 1912. "Budapest SzékesfÅ‘város Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" aranyozott fém dÃjérem (36mm) T:XF kopott aranyozás /
Hungary 1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" gilt metal award medal (36mm) C:XF worn gilt
: pk