Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 73

1934. Magyar Kerékpáros Szövetség jelzetlen Ag(?) díjérem bronz díszítménnyel, HP gyártói jelzéssel, Magyarország rövidtávú bajnoka feliratú nemzetiszínű szalagon (br.~31g/73x45mm) T:XF / Hungary 1934. Hungarian Cycling Association unmarked Ag(?) award medal with bronze decoration, with HP makers mark, Short-distance champion of Hungary on a national-colored ribbon with the inscription (br.~31g/73x45mm) C:XF
30197.

1934. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzetlen Ag(?) díjérem bronz díszítménnyel, "HP" gyártói jelzéssel, "Magyarország rövidtávú bajnoka" feliratú nemzetiszínű szalagon (br.~31g/73x45mm) T:XF / Hungary 1934. "Hungarian Cycling Association" unmarked Ag(?) award medal with bronze decoration, with "HP" maker's mark, "Short-distance champion of Hungary" on a national-colored ribbon with the inscription (br.~31g/73x45mm) C:XF

Rufpreis:
5 000 HUF
16
Csorba Géza (1892-1974) 1934. Komjádi / Magyar Úszó Szövetség 1934 bronz emlékérem, peremén LUDVIG BUDAPEST gyártói jelzéssel (50mm) T:AU kis karcok /  Hungary 1934. Komjádi / Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association) 1934 bronze commemorative medallion, with LUDVIG BUDAPEST makers mark on the edge. Sign.:Géza Csorba (50mm) C:AU small scratches
30198.

Csorba Géza (1892-1974) 1934. "Komjádi / Magyar Úszó Szövetség 1934" bronz emlékérem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:AU kis karcok / Hungary 1934. "Komjádi / Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association) 1934" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG BUDAPEST" maker's mark on the edge. Sign.:Géza Csorba (50mm) C:AU small scratches

Rufpreis:
5 000 HUF
Sóváry János / Ludvig József 1935. Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés - 1935.I. kétoldalas jelzett Ag sport díjérem L.E. gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva (12,41g/0,800/30mm) T:AU patina, kis ph / Hungary 1935. Sóváry János / Ludvig József National Gymnastic Association - 1863 - Matolay / Integrity - Strength - Consensus - 1935.I. Ag sport award medal with hallmark, L.E. makers mark, engraved on reverse (12,41g/0,800/30mm) C:AU patina, small edge error
30199.

Sóváry János / Ludvig József 1935. "Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés - 1935.I." kétoldalas jelzett Ag sport díjérem "L.E." gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva (12,41g/0,800/30mm) T:AU patina, kis ph / Hungary 1935. Sóváry János / Ludvig József "National Gymnastic Association - 1863 - Matolay / Integrity - Strength - Consensus - 1935.I." Ag sport award medal with hallmark, "L.E." maker's mark, engraved on reverse (12,41g/0,800/30mm) C:AU patina, small edge error

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1936. Bronz tenisz emlékérem füllel, hátoldalán H.T.S.K. 1936. IX. gravírozással (37mm) T:XF patina, kis ph. /  Hungary 1936. Bronze tennis medallion with ear, with H.T.S.K. 1936. IX. engraving on the back  (37mm) C:XF patina, small edge error
30200.

1936. Bronz tenisz emlékérem füllel, hátoldalán "H.T.S.K. 1936. IX." gravírozással (37mm) T:XF patina, kis ph. / Hungary 1936. Bronze tennis medallion with ear, with "H.T.S.K. 1936. IX." engraving on the back (37mm) C:XF patina, small edge error

Rufpreis:
4 000 HUF
Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 bronz díjérem, hátoldalán I. uszóverseny 1936. X.4. gravírozással (50mm) T:AU patina /  Hungary 1936. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 bronze award medal with I. uszóverseny 1936. X.4. engraving on the back. Sign.: Miklós Ligeti (50mm) C:AU patina
30201.

Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem, hátoldalán "I. uszóverseny 1936. X.4." gravírozással (50mm) T:AU patina / Hungary 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronze award medal with "I. uszóverseny 1936. X.4." engraving on the back. Sign.: Miklós Ligeti (50mm) C:AU patina

Rufpreis:
8 000 HUF
1936. ezüstözött bronz birkózó emlékérem sas rátéttel, hátoldalán Debrecen város bajnoksága 1936 (94x40mm) T:XF /  Hungary 1936. silver plated bronze wrestling commemorative medallion with an eagle overlay, and with Debrecen város bajnoksága 1936 engraving on the back (94x40mm) T:XF
30202.

1936. ezüstözött bronz birkózó emlékérem sas rátéttel, hátoldalán "Debrecen város bajnoksága 1936" (94x40mm) T:XF / Hungary 1936. silver plated bronze wrestling commemorative medallion with an eagle overlay, and with "Debrecen város bajnoksága 1936" engraving on the back (94x40mm) T:XF

Rufpreis:
4 000 HUF
Martinelli Jenő (1886-1949) 1937. Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 nyolcszögletű bronz díjplakett, hátoldalán Úszás 1937. II gravírozással és LUDVIG gyártói jelzéssel (43x43mm) T:AU patina /  Hungary 1937. Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete (Sports Association of the British-Hungarian Bank Officers) 1905-1935 bronze octagonal award medal with Úszás 1937. II engrave and LUDVIG makers mark on the back. Szign.:Jenő Martinelli (43x43mm) C:AU patina
30203.

Martinelli Jenő (1886-1949) 1937. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935" nyolcszögletű bronz díjplakett, hátoldalán "Úszás 1937. II" gravírozással és "LUDVIG" gyártói jelzéssel (43x43mm) T:AU patina / Hungary 1937. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete (Sports Association of the British-Hungarian Bank Officers) 1905-1935" bronze octagonal award medal with "Úszás 1937. II" engrave and "LUDVIG" maker's mark on the back. Szign.:Jenő Martinelli (43x43mm) C:AU patina

Rufpreis:
4 000 HUF
1938. A Magyar Kerékpáros Szövetség Érme Szent István évében kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, HP gyártói jelzéssel (24,09g/0.835/55x44mm) T:XF patina / Hungary 1938. Medal of the Hungarian Cycling Association in the Year of St. Stephen two-sided, hallmarked Ag award medal with decoration, with HP makers mark (24,09g/0.835/55x44mm) C:XF patina
30204.

1938. "A Magyar Kerékpáros Szövetség Érme Szent István évében" kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, "HP" gyártói jelzéssel (24,09g/0.835/55x44mm) T:XF patina / Hungary 1938. "Medal of the Hungarian Cycling Association in the Year of St. Stephen" two-sided, hallmarked Ag award medal with decoration, with "HP" maker's mark (24,09g/0.835/55x44mm) C:XF patina

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
1938. A Magyar Kerékpáros Szövetség Érme Szent István évében kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, HP gyártói jelzéssel (28,59g/0.835/75x45mm) T:XF patina / Hungary 1938. Medal of the Hungarian Cycling Association in the Year of St. Stephen two-sided, hallmarked Ag award medal with decoration, with HP makers mark (28,59g/0.835/75x45mm) C:XF patina
30205.

1938. "A Magyar Kerékpáros Szövetség Érme Szent István évében" kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, "HP" gyártói jelzéssel (28,59g/0.835/75x45mm) T:XF patina / Hungary 1938. "Medal of the Hungarian Cycling Association in the Year of St. Stephen" two-sided, hallmarked Ag award medal with decoration, with "HP" maker's mark (28,59g/0.835/75x45mm) C:XF patina

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
9
1938. A Magyar Kerékpáros Szövetség Érme Szent István évében kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem (2db), egyik HP gyártói jelzéssel (20,12g, 20,64g/0.835/55x44mm) T:XF patina / Hungary 1938. Medal of the Hungarian Cycling Association in the Year of St. Stephen two-sided, unmarked Ag award medal (2pcs), one with HP makers mark (20,12g, 20,64g/0.835/55x44mm) C:XF patina
30206.

1938. "A Magyar Kerékpáros Szövetség Érme Szent István évében" kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem (2db), egyik "HP" gyártói jelzéssel (20,12g, 20,64g/0.835/55x44mm) T:XF patina / Hungary 1938. "Medal of the Hungarian Cycling Association in the Year of St. Stephen" two-sided, unmarked Ag award medal (2pcs), one with "HP" maker's mark (20,12g, 20,64g/0.835/55x44mm) C:XF patina

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
10
1938. Magyar Vívószövetség Budapest Székesfőváros Párbajtőr Egyéni Bajnoksága - 1938. - V. kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem SGA gyártói jelzéssel (11,89g/28mm) T:XF patina / Hungary 1938. Hungarian Fencing Association Individual Small-sword Championship of Budapest Capital City - 1938. - V. two-sided, unmarked Ag medallion with SGA makers mark (11,89g/28mm) C:XF patina
30207.

1938. "Magyar Vívószövetség Budapest Székesfőváros Párbajtőr Egyéni Bajnoksága - 1938. - V." kétoldalas, jelzetlen Ag díjérem "SGA" gyártói jelzéssel (11,89g/28mm) T:XF patina / Hungary 1938. "Hungarian Fencing Association Individual Small-sword Championship of Budapest Capital City - 1938. - V." two-sided, unmarked Ag medallion with "SGA" maker's mark (11,89g/28mm) C:XF patina

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Matskássy Gyula (1912-1971) 1939. Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája bronz díjérem, hátoldalán 800m Sík III. 1939 gravírozással (40mm) T:AU kis ph /  Hungary 1939. Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája (Championship Medal / League of Hungarian Financial Institution Sports Associations) bronze award medal with 800m Sík III. 1939 engrave on the back. Sign.: Gyula Matskássy (40mm) T:AU small edge error
30208.

Matskássy Gyula (1912-1971) 1939. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" bronz díjérem, hátoldalán "800m Sík III. 1939" gravírozással (40mm) T:AU kis ph / Hungary 1939. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája (Championship Medal / League of Hungarian Financial Institution Sports Associations)" bronze award medal with "800m Sík III. 1939" engrave on the back. Sign.: Gyula Matskássy (40mm) T:AU small edge error

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF