Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 73

1988. MTK-VM Sportklub 100 éves nagyalakú aranyozott fém emlékérem dísztokban (70mm) T:AU / Hungary 1988. 100th anniversary of the MTK-VM gilt metal medallion in decorative case (70mm) C:AU
30221.

1988. "MTK-VM Sportklub 100 éves" nagyalakú aranyozott fém emlékérem dísztokban (70mm) T:AU / Hungary 1988. "100th anniversary of the MTK-VM" gilt metal medallion in decorative case (70mm) C:AU

Rufpreis:
4 000 HUF
1989. NB I. osztály - Magyar Népköztársaság Labdarúgó Bajnoksága - 1988/89 fém díjplakett bronz díszítménnyel, eredeti dísztokban. Az 1988-1989-es szezonban az MTK-VM a 3. helyen végzett az NB I-ben, csak a Budapesti Honvéd és a Ferencváros előzte meg őket 3, illetve 1 ponttal. Az MTK a Videotont előzte meg 1 ponttal. A keretet akkor olyan játékosok alkották, mint Gáspár József, Farkas Tibor, Híres Gábor, Lőrincz Emil, Balog Tibor, Pölöskei Gábor, Hahn Árpád, a vezetőedző pedig továbbra is a Mágus, Verebes József volt. T:AU / 1989. NB I. osztály - Magyar Népköztársaság Labdarúgó Bajnoksága - 1988/89 (1st League - Football Championship of the Hungarian Peoples Republic - 1988/89) metal award plaque with bronze decoration, in original decorative case. In the 1988-1989 season, the MTK-VM finished 3rd place in NB I, only Budapesti Honvéd and Ferencváros were ahead of them with 3 and 1 points, respectively. MTK beat Videoton by 1 point. The team then consisted of players such as József Gáspár, Tibor Farkas, Gábor Híres, Emil Lőrincz, Tibor Balog, Gábor Pölöskei, Árpád Hahn, and the head coach was still the Mágus, József Verebes. C:AU
30222.

1989. "NB I. osztály - Magyar Népköztársaság Labdarúgó Bajnoksága - 1988/89" fém díjplakett bronz díszítménnyel, eredeti dísztokban. Az 1988-1989-es szezonban az MTK-VM a 3. helyen végzett az NB I-ben, csak a Budapesti Honvéd és a Ferencváros előzte meg őket 3, illetve 1 ponttal. Az MTK a Videotont előzte meg 1 ponttal. A keretet akkor olyan játékosok alkották, mint Gáspár József, Farkas Tibor, Híres Gábor, Lőrincz Emil, Balog Tibor, Pölöskei Gábor, Hahn Árpád, a vezetőedző pedig továbbra is a Mágus, Verebes József volt. T:AU / 1989. "NB I. osztály - Magyar Népköztársaság Labdarúgó Bajnoksága - 1988/89 (1st League - Football Championship of the Hungarian People's Republic - 1988/89)" metal award plaque with bronze decoration, in original decorative case. In the 1988-1989 season, the MTK-VM finished 3rd place in NB I, only Budapesti Honvéd and Ferencváros were ahead of them with 3 and 1 points, respectively. MTK beat Videoton by 1 point. The team then consisted of players such as József Gáspár, Tibor Farkas, Gábor Híres, Emil Lőrincz, Tibor Balog, Gábor Pölöskei, Árpád Hahn, and the head coach was still the Mágus, József Verebes. C:AU

Rufpreis:
5 000 HUF
1990. Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS jelzetlen Ag emlékérmek (5xklf). A Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, különböző sportágakat ábrázoló - vízilabda, vívás, öttusa, birkózás, férfi torna - érmek kapszulában, sorszámozott 640 tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm/db) T:AU patina, ujjlenyomat, karc /  Hungary 1990. Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS (5xdiff) unmarked Ag commemorative medallions made on the occasion of the summer Olympics in Barcelona, depicting different sports - water-polo, pentathlon, fencing, wrestling, mens gymnastic. In original decorative case with certificate. Sign.:László Papp (31,5g/0,925/42,5mm/pc) C:AU patina, fingerprints, scratch
30223.

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" jelzetlen Ag emlékérmek (5xklf). A Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, különböző sportágakat ábrázoló - vízilabda, vívás, öttusa, birkózás, férfi torna - érmek kapszulában, sorszámozott "640" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm/db) T:AU patina, ujjlenyomat, karc / Hungary 1990. "Hungarian Team 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" (5xdiff) unmarked Ag commemorative medallions made on the occasion of the summer Olympics in Barcelona, depicting different sports - water-polo, pentathlon, fencing, wrestling, men's gymnastic. In original decorative case with certificate. Sign.:László Papp (31,5g/0,925/42,5mm/pc) C:AU patina, fingerprints, scratch

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Lapis András (1942-) 2003. 6:3 - Magyarország-Anglia Az évszázad mérkőzésének 50. évfordulójára készült ezüstözött fém emlékérem, tanúsítvánnyal és ismertetővel (42,5mm) T:PP / Hungary 2003. 6:3 - Hungary England two-sided, silvered metal medallion with certificate and description. Sign: András Lapis (42,5mm) T:PP
30224.

Lapis András (1942-) 2003. "6:3 - Magyarország-Anglia" Az évszázad mérkőzésének 50. évfordulójára készült ezüstözött fém emlékérem, tanúsítvánnyal és ismertetővel (42,5mm) T:PP / Hungary 2003. "6:3 - Hungary England" two-sided, silvered metal medallion with certificate and description. Sign: András Lapis (42,5mm) T:PP

Rufpreis:
5 000 HUF
Lapis András (1942-) 2006. Az első Grand Prix 100. évfordulója / Szisz Ferenc kétoldalas, jelzett Ag emlékérem. Próbaveret, tájékoztató füzetben tanúsítvánnyal (15g/0.999/29,4mm) T:PP Készült 50 példányban! RR! / Hungary 2006. 100th anniversary of the 1st Grand Prix / Ferenc Szisz two-sided, hallmarked Ag medallion. Trial strike with certification in the description. Sign: András Lapis (15g/0.999/29,4mm) C:PP A total of 50 pieces were produced! RR!
30225.

Lapis András (1942-) 2006. "Az első Grand Prix 100. évfordulója / Szisz Ferenc" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem. Próbaveret, tájékoztató füzetben tanúsítvánnyal (15g/0.999/29,4mm) T:PP Készült 50 példányban! RR! / Hungary 2006. "100th anniversary of the 1st Grand Prix / Ferenc Szisz" two-sided, hallmarked Ag medallion. Trial strike with certification in the description. Sign: András Lapis (15g/0.999/29,4mm) C:PP A total of 50 pieces were produced! RR!

Rufpreis:
17 000 HUF
45,95
50,00
DN Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club Verseny díj peremen jelzett Ag sport díjérem füllel (19,05g/0.800/33mm) T:XF karc / Hungary ND Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club Verseny díj (Common Sense lives only in a Trained Body / Hungarian Athletic Club Race Award) hallmarked on the edge Ag sport award medal with ear (19,05g/0.800/33mm) C:XF scratch
30226.

DN "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club Verseny díj" peremen jelzett Ag sport díjérem füllel (19,05g/0.800/33mm) T:XF karc / Hungary ND "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club Verseny díj (Common Sense lives only in a Trained Body / Hungarian Athletic Club Race Award)" hallmarked on the edge Ag sport award medal with ear (19,05g/0.800/33mm) C:XF scratch

Rufpreis:
8 000 HUF
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN Magyar Országos Torna Szövetség bronz emlékérem (45mm) T:AU patina /  Hungary ND Magyar Országos Torna Szövetség (Hungarian National Gymnastics Association bronze commemorative medallion. Sign.: József Damkó and Károly Exner (45mm) C:AU patina
30227.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" bronz emlékérem (45mm) T:AU patina / Hungary ND "Magyar Országos Torna Szövetség (Hungarian National Gymnastics Association" bronze commemorative medallion. Sign.: József Damkó and Károly Exner (45mm) C:AU patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége bronz emlékérem (45mm) T:XF patina, karc /  Hungary ND Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége (Association of Hungarian Body Training Associations bronze commemorative medallion. Sign.: József Damkó and Károly Exner (45mm) C:XF patina, scratch
30228.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" bronz emlékérem (45mm) T:XF patina, karc / Hungary ND "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége (Association of Hungarian Body Training Associations" bronze commemorative medallion. Sign.: József Damkó and Károly Exner (45mm) C:XF patina, scratch

Rufpreis:
4 000 HUF
Ausztria 1901. Wiener Regatta Verein - XXI. Amateur Ruder Regatta - 16. Juni 1901 peremén jelzett Ag sport emlékérem füllel (19,89g/0.900/29mm) T:AU apró karcok /  Austria 1901. Wiener Regatta Verein - XXI. Amateur Ruder Regatta - 16. Juni 1901 Ag sport commemorative medallion with ear, hallmarked on the edge (19,89g/0.900/29mm) C:AU small scratches
30229.

Ausztria 1901. "Wiener Regatta Verein - XXI. Amateur Ruder Regatta - 16. Juni 1901" peremén jelzett Ag sport emlékérem füllel (19,89g/0.900/29mm) T:AU apró karcok / Austria 1901. "Wiener Regatta Verein - XXI. Amateur Ruder Regatta - 16. Juni 1901" Ag sport commemorative medallion with ear, hallmarked on the edge (19,89g/0.900/29mm) C:AU small scratches

Rufpreis:
8 000 HUF
Ausztria 1911. Bécsi Regatta Egyesület / Bécsi Strom Regatta 1911. július 2. bronz díjérem füllel, hátoldalán II. hely (II Platz) gravírozással (35mm) T:AU kis ph /  Austria 1911. Wiener Regatta Verein / Wiener Strom Regatta 2 Juli 1911 bronze award medal with ear, and with II Platz engrave on the back (35mm) C:AU small edge error
30230.

Ausztria 1911. "Bécsi Regatta Egyesület / Bécsi Strom Regatta 1911. július 2." bronz díjérem füllel, hátoldalán "II. hely (II Platz) gravírozással (35mm) T:AU kis ph / Austria 1911. "Wiener Regatta Verein / Wiener Strom Regatta 2 Juli 1911" bronze award medal with ear, and with "II Platz" engrave on the back (35mm) C:AU small edge error

Rufpreis:
4 000 HUF
Belgium 1930. Nemzetközi Sportkiállítás, Liége kétoldalas, ezüstözött bronz érem fülllel (31x37mm) T:XF / Belgium 1930. Exposition Internationale de Liége Sports two-sided, silvered bronze medallion with ear (31x37mm) C:XF
30231.

Belgium 1930. "Nemzetközi Sportkiállítás, Liége" kétoldalas, ezüstözött bronz érem fülllel (31x37mm) T:XF / Belgium 1930. "Exposition Internationale de Liége Sports" two-sided, silvered bronze medallion with ear (31x37mm) C:XF

Rufpreis:
6 000 HUF
Hollandia 1928. IX. Nyári Olimpiai Játékok, Amszterdam kétoldalas bronz részvételi érem eredeti papírtokban (55mm) T:XF / Netherlands 1928. 9th Summer Olympic Games, Amsterdam two-sided bronze participal medal in original paper case (55mm) C:XF
30232.

Hollandia 1928. "IX. Nyári Olimpiai Játékok, Amszterdam" kétoldalas bronz részvételi érem eredeti papírtokban (55mm) T:XF / Netherlands 1928. "9th Summer Olympic Games, Amsterdam" two-sided bronze participal medal in original paper case (55mm) C:XF

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF