Olaszország ~1930. "Olasz Kerékpáros Szövetség" kétoldalas, jelzett Ag díjérem eredeti, de sérült dísztokban (41,50g/0.800/44mm) T:AU patina / Italy ~1930. "Italian Cycling Federation" two-sided, hallmarked Ag award medal in original, but damaged case (41,50g/0.800/44mm) C:AU patina