1836. "Pesti Gyep (lóversenypálya)" aranyozott bronz emlékérem füllel, trikolor szalaggal (41mm) T:VF az aranyozás szinte teljesen lekopott, karc, viseltes szalag /
Hungary 1836. "Pesti Gyep (Lawn of Pest) gilt bronze commemorative medallion with ear on a tricolor ribbon (41mm) C:VF the gilding is almost completely worn off, scratch, worn ribbon
1894. "A Magyarországi Tanulók Kerületi Tornaversenyének győzelmi díja / Szeged 1894. szeptember 30." jelzetlen Ag díjérem füllel (11,11g/30mm) T:1- karcok, vésés, patina / Hungary 1894. "Victory prize of the Hungarian Students District Tournament / Szeged September 30, 1894." unmarked Ag award medal with ear (11,11g/30mm) C:AU scratches, engraving, patina
Exner Károly (1850-1919) 1900. "Balatoni Úszók Egyesülete 1900 / Úszó verseny II. díj" bronz díjérem (35mm) T:XF fülnyom /
Hungary 1900. "Balatoni Úszók Egyesülete 1900 / Úszó verseny II. díj (Balaton Swimming Association / Swimming competition 2nd place)" bronze award medal. Sign.: Károly Exner (35mm) C:XF ear mark
Ernszt Kálmán 1900. "Budapesti Atletikai Klub" bronz díjérem füllel, hátoldalán "S.G.A." gyártói jelzéssel (30mm) T:XF patina, kis ph /
Hungary 1900. "Athletic Club of Budapest" bronze award medal with ear, and with "S.G.A." maker's mark on the back. Sign.: Kálmán Ernszt (30mm) C:XF patina, small edge error
~1900-1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj" jelzett Ag díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel (26,99g/0.750/40mm) T:XF ph /
Hungary ~1900-1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj" hallmarked Ag award medal with "SGA" maker's mark (26,99g/0.750/40mm) C:XF edge error
~1900. "Labdarúgás" jelzett Ag sport díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel, füllel (11,62g/0.800/30mm) T:AU patina /
Hungary ~1900. "Football" Ag sport award medal with hallmark and "S.G.A." maker's mark, and with an ear (11,62g/0.800/30mm) C:AU patina
Osztrák-Magyar Monarchia 1906. "VII. Honvédségi vívótorna 1906 - Budapest" peremen jelzett Ag emlékérem (28,01g/43mm) T:XF karc, lapka hiba /
Austro-Hungarian Monarchy 1906. "VII. Armee Fechtturnier 1906 - Budapest (7th Army Fencing Tournament)" hallmarked on the edge Ag commemorative medallion (28,01g/43mm) C:XF scratch, material error
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG E. BPEST" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU kis patina /
Hungary 1907. "Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG E. BPEST" maker's mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (41mm) C:AU small patina
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG E. BPEST" gyártói jelzéssel (33mm) T:AU kis ph /
Hungary 1907. "M.U.SZ (Magyar Úszó Szövetség / Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG E. BPEST" maker's mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (33mm) C:AU small edge error