30169.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
4 000 HUF
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG E. BPEST" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU kis patina / Hungary 1907. "Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG E. BPEST" maker's mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (41mm) C:AU small patina