30189.
40. Gelaufene Gross-Auktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
4 000 HUF
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930. "Magyar Úszó Szövetség" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (52mm) T:AU patina / Hungary ~1930. "Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG" maker's mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (52mm) C:AU patina