Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 73

~1930. Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922 ezüstözött bronz sport díjérem füllel (40mm) T:AU kopott ezüstözés /  Hungary ~1930. Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922 silver plated bronze award medal with ear (40mm) C:AU worn silver plating
30185.

~1930. "Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922" ezüstözött bronz sport díjérem füllel (40mm) T:AU kopott ezüstözés / Hungary ~1930. "Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922" silver plated bronze award medal with ear (40mm) C:AU worn silver plating

Rufpreis:
8 000 HUF
~1930. Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922 bronz sport díjérem füllel (40mm) T:AU patina, kis ph /  Hungary ~1930. Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922 bronze award medal with ear (40mm) C:AU patina, small edge error
30186.

~1930. "Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922" bronz sport díjérem füllel (40mm) T:AU patina, kis ph / Hungary ~1930. "Budapest Székesfőváros Elektromos Műveinek Testedző Egyesülete 1922" bronze award medal with ear (40mm) C:AU patina, small edge error

Rufpreis:
4 000 HUF
~1930. Jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, hátoldalán SGA gyártói jelzéssel (12,01g/0.800/29mm) T:AU /  Hungary ~1930. Hallmarked Ag bicycle medallion with ear  and SGA makers mark on the back (12,01g/0.800/29mm) C:AU
30187.

~1930. Jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, hátoldalán "SGA" gyártói jelzéssel (12,01g/0.800/29mm) T:AU / Hungary ~1930. Hallmarked Ag bicycle medallion with ear and "SGA" maker's mark on the back (12,01g/0.800/29mm) C:AU

Rufpreis:
8 000 HUF
1930. Szolnok város pálya bajnoka kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem díszítménnyel. Szign.: STK (32,02g/0.835/73x47mm) T:XF patina / Hungary 1930. Track champion of the city of Szolnok two-sided, hallmarked Ag cycling award medal with decoration. Sign: STK (32,02g/0.835/73x47mm) C:XF patina
30188.

1930. "Szolnok város pálya bajnoka" kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem díszítménnyel. Szign.: STK (32,02g/0.835/73x47mm) T:XF patina / Hungary 1930. "Track champion of the city of Szolnok" two-sided, hallmarked Ag cycling award medal with decoration. Sign: STK (32,02g/0.835/73x47mm) C:XF patina

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930. Magyar Úszó Szövetség bronz emlékérem, hátoldalán LUDVIG gyártói jelzéssel (52mm) T:AU patina /  Hungary ~1930. Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association) bronze commemorative medallion, with LUDVIG makers mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (52mm) C:AU patina
30189.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930. "Magyar Úszó Szövetség" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (52mm) T:AU patina / Hungary ~1930. "Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG" maker's mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (52mm) C:AU patina

Rufpreis:
4 000 HUF
1931. Bronz tenisz emlékérem füllel (40mm) T:XF patina, kis ph. /  Hungary 1931. Bronze tennis medallion with ear  (40mm) C:XF patina, small edge error
30190.

Rufpreis:
4 000 HUF
1931. Bronz asztalitenisz díjérem füllel, HUGUENIN gyártói jelzéssel, hátoldalán FMSE házi versenye 1930-31 férfi egyes III. díj gravírozással (40mm) T:AU patina /  Hungary 1931. Bronze tabletennis award medal with ear, with HUGUENIN makers mark and with FMSE házi versenye 1930-31 férfi egyes III. díj engraving on the back  (40mm) C:AU patina
30191.

1931. Bronz asztalitenisz díjérem füllel, "HUGUENIN" gyártói jelzéssel, hátoldalán "FMSE házi versenye 1930-31 férfi egyes III. díj" gravírozással (40mm) T:AU patina / Hungary 1931. Bronze tabletennis award medal with ear, with HUGUENIN" maker's mark and with "FMSE házi versenye 1930-31 férfi egyes III. díj" engraving on the back (40mm) C:AU patina

Rufpreis:
4 000 HUF
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1931. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923 bronz díjérem, hátoldalán Arkanzas Bpest gyártói jelzéssel és III. hely 1931. VI. 27. gravírozással (38mm) T:AU,XF patina /  Hungary 1931. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923 bronze award medal with Arkanzas Bpest makers mark and III. hely 1931. VI. 27. engrave on the back. Sign.: Sándor Bakonyi (38mm) C:AU,XF patina
30192.

Bakonyi Sándor (1892-1937) 1931. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923" bronz díjérem, hátoldalán "Arkanzas Bpest" gyártói jelzéssel és "III. hely 1931. VI. 27." gravírozással (38mm) T:AU,XF patina / Hungary 1931. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923" bronze award medal with "Arkanzas Bpest" maker's mark and "III. hely 1931. VI. 27." engrave on the back. Sign.: Sándor Bakonyi (38mm) C:AU,XF patina

Rufpreis:
4 000 HUF
1932. Magyar Úszó Szövetség Bajnoki Érem aranyozott, jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon VIZIPÓLÓ I. 1932 véséssel, Ludvig E Budapest gyártói jelzéssel (54,56g/0.800/51mm) + Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930. Magyas Úszó Szövetség 1907 egyoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU / Hungary 1932. Magyar Úszó Szövetség Bajnoki Érem (Champions Award Medallion of the Hungarian Swimming Association) gilt, hallmarked sports medallion with VIZIPÓLÓ I. 1932 engraving on reverse and Ludvig E Budapest makers mark (54,56g/0.800/51mm) + ~1930. Magyar Úszó Szövetség 1907 one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Greff (42mm) C:AU
30193.

1932. "Magyar Úszó Szövetség Bajnoki Érem" aranyozott, jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon "VIZIPÓLÓ I. 1932" véséssel, "Ludvig E Budapest" gyártói jelzéssel (54,56g/0.800/51mm) + Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930. "Magyas Úszó Szövetség 1907" egyoldalas bronz emlékérem (42mm) T:AU / Hungary 1932. "Magyar Úszó Szövetség Bajnoki Érem (Champion's Award Medallion of the Hungarian Swimming Association)" gilt, hallmarked sports medallion with "VIZIPÓLÓ I. 1932" engraving on reverse and "Ludvig E Budapest" maker's mark (54,56g/0.800/51mm) + ~1930. "Magyar Úszó Szövetség 1907" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Greff (42mm) C:AU

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
9
1932. Debreceni Torna Egylet 1867 jelzetlen Ag emlékérem SGA gyártói jelzéssel, 1932. XI. 20. gravírozással (17,72g/34mm) T:XF patina /  Hungary 1932. Debreceni Torna Egylet (Gymnastics Association of Debrecen) 1867 unmarked Ag commemorative medallion with SGA makers mark and with 1932. XI. 20. engraving (17,72g/34mm) T:XF patina
30194.

1932. "Debreceni Torna Egylet 1867" jelzetlen Ag emlékérem "SGA" gyártói jelzéssel, "1932. XI. 20." gravírozással (17,72g/34mm) T:XF patina / Hungary 1932. "Debreceni Torna Egylet (Gymnastics Association of Debrecen) 1867" unmarked Ag commemorative medallion with "SGA" maker's mark and with "1932. XI. 20." engraving (17,72g/34mm) T:XF patina

Rufpreis:
3 000 HUF
15
Matzon Frigyes (1909-1986) 1933. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 bronz díjérem Arkanzas BP. gyártói jelzéssel, hátoldalán Diszkoszvető-csapat II. hely 1933 gravírozással (49mm) T:AU patina /  Hungary 1933. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 bronze award medal with Arkanzas BP. makers mark and with Diszkoszvető-csapat II. hely 1933 engrave on the back. Sign.: Frigyes Matzon (49mm) C:AU patina
30195.

Matzon Frigyes (1909-1986) 1933. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronz díjérem "Arkanzas BP." gyártói jelzéssel, hátoldalán "Diszkoszvető-csapat II. hely 1933" gravírozással (49mm) T:AU patina / Hungary 1933. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronze award medal with "Arkanzas BP." maker's mark and with "Diszkoszvető-csapat II. hely 1933" engrave on the back. Sign.: Frigyes Matzon (49mm) C:AU patina

Rufpreis:
4 000 HUF
1934. Pilota Picnic - Magyar Touring Club Budapest 1934 egyoldalas bronz plakett. Szign.: Kiss Ferenc (120x97mm) + 1937. IV. Magyar Pilóta Piknik - The Automobile Association - Magyar Touring Club - Royal Aero Club 1937 egyoldalas bronz plakett, hátoldalán Budapest, Döbrentei u.2. gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Nándor (75x52mm) + 1938. V. Magyar Pilóta Piknik - Magyar Touring Club - Royal Aero Club - The Automobile Association egyoldalas bronz plakett, hátoldalán Berán N. Budapest, Döbrentei u.2. gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Nándor (51x75mm) + 1939. VI. Magyar Pilóta Piknik - Magyar Touring Club - Royal Aero Club - The Automobile Association egyoldalas bronz plakett, hátoldalán Budapest, Döbrentei u.2. gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Nándor (76x51mm) T:AU hátoldalán mindegyiknek ragasztófolt /  Hungary 1934. Pilot Picnic bronze plaque. Sign.: Ferenc Kiss (120x97mm) + 1937. 4th Hungarian Pilot Picnic bronze plaque with Budapest, Döbrentei u.2. makers mark on the back. Sign.: Nándor Berán (75x52mm) + 1938. 5th Hungarian Pilot Picnic bronze plaque with Berán N. Budapest, Döbrentei u.2. makers mark on the back. Sign.: Nándor Berán (51x75mm) + 1939. 6th Hungarian Pilot Picnic bronze plaque with Budapest, Döbrentei u.2. makers mark on the back. Sign.: Nándor Berán (75x52mm) C:AU each has gluemarks on their back
30196.

1934. "Pilota Picnic - Magyar Touring Club Budapest 1934" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Kiss Ferenc (120x97mm) + 1937. "IV. Magyar Pilóta Piknik - The Automobile Association - Magyar Touring Club - Royal Aero Club 1937" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán "Budapest, Döbrentei u.2." gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Nándor (75x52mm) + 1938. "V. Magyar Pilóta Piknik - Magyar Touring Club - Royal Aero Club - The Automobile Association" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán "Berán N. Budapest, Döbrentei u.2." gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Nándor (51x75mm) + 1939. "VI. Magyar Pilóta Piknik - Magyar Touring Club - Royal Aero Club - The Automobile Association" egyoldalas bronz plakett, hátoldalán "Budapest, Döbrentei u.2." gyártói jelzéssel. Szign.: Berán Nándor (76x51mm) T:AU hátoldalán mindegyiknek ragasztófolt / Hungary 1934. "Pilot Picnic" bronze plaque. Sign.: Ferenc Kiss (120x97mm) + 1937. "4th Hungarian Pilot Picnic" bronze plaque with "Budapest, Döbrentei u.2." maker's mark on the back. Sign.: Nándor Berán (75x52mm) + 1938. "5th Hungarian Pilot Picnic" bronze plaque with "Berán N. Budapest, Döbrentei u.2." maker's mark on the back. Sign.: Nándor Berán (51x75mm) + 1939. "6th Hungarian Pilot Picnic" bronze plaque with "Budapest, Döbrentei u.2." maker's mark on the back. Sign.: Nándor Berán (75x52mm) C:AU each has gluemarks on their back

Rufpreis:
110 000 HUF
297,30
323,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF