Künstlerkarten Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3005502
43139
41
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
1908 München, Munich; Isarthor. Art Nouveau, litho s: Carl Kunst - Kézdi-Kovács László festőművész levele (EK) 3007314
43140
41
4200
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
1937 Magyar népművész lap. Eredeti kézzel festett rézkarc / Hungarian folk art, original hand-coloured etching. Copyright by Dr. George Vajna & Co. (non PC) (EK)
2986578
43141
41
Art postcards
Ansichtskarten
T1
Modell Zwieback. Wien, Kärtnerstrasse 11-15. / Viennese Art Nouveau fashion advertisement postcard s: M.N. (Martin Nikolaus ?) 2986579
43142
41
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
Modell Zwieback. Wien, Kärtnerstrasse 11-15. / Viennese Art Nouveau fashion advertisement postcard s: M.N. (Martin Nikolaus ?) (EK) 3007317
43143
41
4200
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
3005501
43144
41
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
1908 München, Munich; Das Tal. Art Nouveau, litho s: Carl Kunst - Kézdi-Kovács László festőművész levele (EK) 3005492
43145
41
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
1902 Milano, Milan; Loggia degli Osii. Emb. litho - Kézdi-Kovács László festőművésznek címzett levél (EK)
3005499
43146
41
Art postcards
Ansichtskarten
T3
1900 Wilhelm Tell, Swiss coat of arms - Kézdi-Kovács László festőművész levele (EK)
2992863
43147
41
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
Szerelmespár / Couple in love. Simplicissimus-Karte Serie IX. No. 6. s: Reznicek
2978873
43148
41
Art postcards
Ansichtskarten
T2/3
10 százalék a Tulipánkert Szövetség javára fordíttatik. Magyar művészlap, Pátria 3. sz. / Hungarian art postcard s: Paulini Béla 3007958
43149
41
Art postcards
Ansichtskarten
T2
1902 Roma. Theo. Stroefer Ser. 220. No. 7. Art Nouveau litho s: Raphael Kirchner
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF