18200.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
8 500 HUF
22,55 EUR, 24,29 USD
Sinkovits Péter: Gyarmathy Tihamér. DEDIKÁLT! Bp., 1992, Új Művészet Alapítvány. Fekete-fehér és színes képekkel, Gyarmathy Tihamér műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. Gyarmathy Tihamér által aláírt, illetve a szerző dedikációjával Haraszty István (1934-2022) szobrásznak címezve.