18247.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Mihálka Antal: Állattan. Felsőbb gymnasiumok használatára. Pest, 1860. Heckenast Gusztáv. 248p. 170 fametszvényi rajzzal. Második, javított kiadás. Félvászon-kötésben, aranyozott gerinccel. Jó példány