80 000 HUF
212,20 EUR, 228,57 USD
MacDonald, James Ramsay: A szocialista mozgalom. Bp.,1924.,Franklin, 219 p. Félvászon kötés, kopottas állapotban. + 1926 Benne a szerző, James Ramsay MacDonald (1866-1937) brit politikus gépelt levelével Vámbéry Rusztem (1872-1948) magyar jogász, polgári radikális publicista részére, autográf aláírásával.