18287.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
Tomtsányi (Ádám) Adam: Institutiones physicae, quas compendio dedit - -.3. köt. 2. kiad Pesthini, 1824. Trattner. 168 l. 2 t. (metsz., kihajtható). Egészvászon kötésben