18018.
41. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
1911 Magyarország tiszti czím- és névtára XXX. évf. 1911. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1911., Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+2+950+46 (korabeli reklámok) p. Kiadói piros egészvászon-kötés, Müller György-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kijáró elülső szennylappal.